Het repertoire van het Regio Orkest is veelomvattend en sterk wisselend.
Het varieert van filmmuziek, marsen, swingende muziek en samba’s naar wat serieuzer werk in de lichtklassieke stijl.
Hieronder een greep uit de door ons gespeelde werken:

  • A grand, grand festival overture (Malcolm Arnold)
  • A tribute to Amy Winehouse
  • Adios Nonino (Astor Piazzolla)
  • Air (Bach)
  • Air poëtique for horn and band (Van Lijnschoten)
  • Amsterdam Medley
  • An der schönen blauen Donau (Strauss)
  • Armeense dansen
  • Balkanya
  • Benny Goodman Memories
  • Berliner Luft (Paul Lincke)
  • Bessarabyanke
  • Bloed, zweet en tranen
  • Brabant
  • Brilliant Beatles
  • Camino Real
  • Candide suite (Leonard Bernstein)
  • Caribbean Hideaway
  • Cartoon
  • Celebration Overture
  • Choral du Veilleur (Bach)
  • Christmas festival – Leroy Anderson
  • Clarinet Concerto A. Shaw
  • Con te Partiro (Quarantotto)
  • Concert pour Trombone
  • Cuban Sound
  • Dance 2 (Dimitri Shostakovich)
  • Dance 1 (Dimitri Shostakovich)
  • Die Czárdásfürstin * (Kálmán)
  • Die schöne Galathea (Franz von Suppe)
  • Doina
  • Droomland
  • Dutch Folksongs
  • El Cumbanchero
  • Elsa’s Procession
  • Elvis in Concert
  • Ferdivedaasje
  • Finale (Dimitri Shostakovich)
  • Finlandia (Jean Sibelius)
  • Firebird
  • Glenn Miller Medley
  • Grand Serenade for an awful lot of winds and percussion
  • Habanera (Bizet)
  • Hallelujah (Leonard Cohen)
  • Herb Alpert Golden Hits
  • Highlights from Frozen
  • Hij gelooft in mij
  • Hymn of the highlands
  • Irish Tune
  • It’s oh so quiet * – Björk
  • Jan Smit medley
  • Jubilee Overture
  • La Forza del Destino (Verdi)
  • La Leyenda del Beso
  • Lebuinus ex Daventria
  • Leroy Anderson
  • Les Patineurs (Waldteufel)
  • L’Italiana in Algeri (Rossini)
  • Lyric Waltz (Dimitri Shostakovich)
  • MacArthur Park
  • Madurodam
  • March (Dimitri Shostakovich)
  • MAYIM
  • Mercury
  • Nederlandse Medley
  • Nederpotpourri
  • Nessun Dorma (Giacomo Puccini)
  • Niemand laat z’n eigen kind alleen
  • Nutcracker suite (Tchaikovsky)
  • Pak maar mijn hand
  • Parade of the tin soldiers (Léon Jessel)
  • Pavane (Gabriel Fauré)
  • PDQ Bach
  • Pizzicato Polka (Strauss / Strauss)
  • Pomp and Circumstance (Edward Elgar)
  • Puszta – Van der Roost
  • Radetsky mars – Strauss
  • Rhapsody in blue – Gershwin / Naohiro Iwai
  • Rikudim
  • Rusalka’s song to the Moon (Antonin Dvorak)
  • Salute to American Jazz
  • Slavonic dance No.1 (Antonin Dvorak)
  • Slavonic dance No.2 (Antonin Dvorak)
  • Smartlap
  • Soggiorno Viennese (Reddy Bobbio)
  • Sonneveld boeket * (Wim Sonneveld)
  • Sorry (Colin Benders)
  • Telkens weer* – Ruud Bos
  • The Houds of Spring
  • The Typewriter (Leroy Anderson)
  • The wrong note rag
  • Theory of everthing Johannsson / Longfield
  • Tribute to piazolla
  • Tritsch-Tratsch Polka (Strauss)
  • US Weaves
  • Vera Lynn Forever – well meet again
  • Vergnüggungszug (Strauss /Kalischnig)
  • Vilja lied (Franz Lehár)
  • Viva la Vida
  • Waltz No.2 (Dimitri Shostakovich)
  • Wave * – Antonio Carlos Jobim arr. P.K Schaars
  • West Side Story * (Bernstein/ van der Heide)
  • Windows of the World